ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


RedSys ve státní správěTisk/Print

Spolu s přípravami na vstup České republiky do Evropské unie jsou kladeny zvýšené nároky i na informovanost občanů orgány státní správy a samosprávy. Jedním z velice účinných a veřejně dostupných kanálů, kde se tyto informace dají publikovat, je bezesporu síť Internet. Redakční systém RedSys může být využit jako nejjednodušší, nejefektivnější a nejméně nákladná alternativa pro zajištění přístupu občanů k veřejným informacím.

Jednoduchost
Systém má uživatelsky velmi příjemné rozhraní, které umožní zveřejňovat články, vyhlášky, směrnice, oznámení a spousty dalších informací všem pracovníkům státní správy bez většího nároku na jejich znalosti a zkušenosti s výpočetní technikou a internetovými technologiemi. Podobným způsobem, jakým dnes pracují se standardním kancelářským softwarem (MS Word, MS Excel apod.), mohou připravovat a publikovat informace přímo na příslušném internetovém serveru. Systém sám se postará o jejich správné umístění v příslušné kategorii a to prakticky okamžitě.

Termínování
U každé publikované informace lze nastavit dobu, kdy se informace objeví na Internetu. Současně s tím může být nastavena i doba, kdy má být tato informace z Internetu stažena a zařazena do archivu zpráv. Podle zadaných termínů systém automaticky informace zařazuje i vyřazuje. Odpadá tak pravidelná, a vzhledem k množství dokumentů i pracná, kontrola aktuálnosti zveřejněných informací. Nastavení termínů lze podle potřeby změnit a operativně tak upravovat obsahovou stránku webu v souladu s potřebami úřadu.

Nízké pořizovací a provozní náklady
Vzhledem k tomu, že provoz systému RedSys není vázán na pořízení vlastního serveru, patří mezi nejméně nákladné redakční systémy vůbec. Z hlediska nákladovosti samotného provozu na straně pracovníků úřadu je významnou vlastností systému RedSys možnost spravovat dokumenty z prostředí některého ze zdarma dostupných internetových prohlížečů, jakými jsou například MS Internet Explorer nebo Netscape Navigator.
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
RedSys server můžete provozovat na více serverech s různými operačními systémy?
Ve firmě můžete mít Windows, ale pro server na který přistupují čtenáři je vhodnější Linux ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz