ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


O firmě

Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientovala na poskytování kvalitních komplexních služeb. Nabízená řešení zahrnovala oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu.

V březnu 1998 byl spuštěn náš první internetový obchod založený na znalostní databázi shop.expert - spotrebak.cz. V listopadu 1998 byl zprovozněn další internetový obchod založený na znalostní databázi shop.expert - pameti.cz.

V roce 1999 se firma stále více profiluje svými aktivitami na Internetu. Obrat internetových obchodů roste o 1.180% spotrebak.cz a 675% pameti.cz. Výrazně rozšiřujeme nabídku obou obchodů. spotrebak.cz nabízí o téměř 100% více zboží, vazby, které tvoří znalostní databázi dokonce o 2.305%. Nabídka pameti.cz roste o cca. 300%, vazby pak o více než 560%.

V roce 2000 kupujeme divizi Internetových aplikací od společnosti Netbrno a.s. Stáváme vedoucí vývojářskou společností na poli internetových aplikací pro platformu Lotus Notes/Domino. Redakční systém RedSys se setkává s mimořádným ohlasem zákazníků. Dochází ke sjednocení produktového portfolia, objevuje se ucelená rodina vzájemně kombinovatelných aplikací pro platformu Lotus Notes/Domino - RedApplications (RedApps). Implementujeme pro významné zákazníky, vyvíjíme nové produkty. Posilujeme náš tým. Budujeme obchodní zastoupení na Slovensku a v Polsku, uzavíráme partnerské smlouvy a získáváme významné zakázky.


Budoucnost
Naše budoucnost je úzce spojena s volbou aplikačního prostředí. Nadále se budeme specializovat na platformu Lotus Notes/Domino, která chrání investice našich zákazníků a poskytuje největší možnosti růstu.


Emil Čelustka
jednatel společnosti


© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Objednávkový systém RedDeal umožní vašim zákazníkům objednat si požadované zboží v nejkratším možném čase?

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz