Domino hosting

Služba Domino hosting vám umožní provoz vlastního WWW serveru na bázi Lotus Domino serveru bez nutnosti investice do vlastního serveru. V rámci této služby si pronajímáte část hardwarových a softwarových prostředků jednoho ze serverů patřících společnosti ABC Systems, umístěných na páteřní síti společnosti Nextra.

Servery jsou připojeny rychlostí 2x100 Mbit/s do NIXu, 155 Mbit/s do evropské sítě Nextbone a 155 Mbit/s na Slovensko.


Přednosti služby
Služba Domino hosting je určena především pro zákazníky produktů rodiny RedApplications. Využití této možnosti výrazným způsobem snižuje pořizovací náklady na vytvoření profesionální presentace a v porovnání s využitím vlastního serveru podstatným způsobem snižuje náklady na provoz systému. Služba Domino hosting tak doplňuje základní myšlenku vloženou do vínku rodině produktů RedApplications: Osvobodíme vás od problémů s publikováním na Internetu!

Výhodnost tohoto řešení demonstrují mnohé naše reference. Za všechny jmenujme zpravodajské servery Svět Hardware a E-komerce, které dokazují, že pro úspěšný provoz velkého zpravodajského serveru vůbec není zapotřebí vlastnit svůj WWW server.


Cena
Základní cena je 1.900 Kč/měsíc a je limitována 100 MB diskového prostoru a/nebo 1 GB odchozích dat za měsíc. Každých dalších 100 MB diskového prostoru stojí 500 Kč/měsíc a každý další 1 GB odchozích dat za měsíc stojí 800 Kč/měsíc.

Základní nabídka pokrývá 90% případů WWW presentací, firemních serverů a menších zpravodajských serverů. Pro presentace s potřebou nad 1 GB diskového prostoru a nad 10 GB odchozích dat sjednáváme individuální podmínky.
Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys